Vianočné mini fotenie

Na vianočné fotenia sa vždy veľmi teším, lebo Vianoce, vianočná výzdoba a všetko okolo nich mi je srdcu blízke ♡ Tento rok som si pripravila dokonca dva druhy vianočnej výzdoby. Fotokútik bude v klasickej červeno-károvanej farbe a stačí malá obmena a je z toho bielo-zelená kombinácia. Iba sa pred fotením dohodneme, ktorú výzdobu preferujete a pripravím ju na to naše fotenie.

Fotenie prebieha v Bratislave v Ružinove. Fotenie je možné iba na objednávku, najlepšie emailom – info@top-art.sk alebo cez kontaktný formulár v sekcii Kontakt.

Vianočné mini fotenie:

 • cca 30 min. fotenie
 • 10 upravených a vyretušovaných fotografií
 • link na stiahnutie

 • 60 EUR (bez tlače)
 • 65 EUR (10 fotografií v rozmere 10x15cm v darčekovom balení)
 1. Objednanie fotenia – stačí mi napísať na info@top-art.sk alebo cez kontaktný formulár.
 2. Pošlem Vám voľné termíny – víkendové, aj cez týždeň a dohodneme čas fotenia.
 3. Samotné fotenie prebieha v pohodovej atmosfére, skôr ide o zachytenie momentiek, detičky sa môžu hrať a keď sa uvoľníte a bláznite s nimi, tak o to lepšie 🙂 Do fotenia iba jemne zasahujem a korigujem, takže nemáte pocit, že nemôžete ani žmurknúť 🙂 Najdôležitejšia je spolupráca rodičov, najlepšie viete, čo na Vaše dieťatko platí, čo ho zaručene rozosmeje a pod. To je dôležité napr. keď fotím iba dieťatko samotné – Vy stojíte za mnou a rozosmievate a ja cvakám momentky 🙂
 4. Na fotenie odporúčam jednofarebné oblečenie, bez výrazných vzorov a nápisov značiek. Krásne vyniknú prírodné farby, biela, červená, tmavozelená, vianočné motívy. Čiernu odporúčam iba na spodnej časti tela (nohavice, sukňa).
 5. Na fotenie máme dostatok času – vždy mám medzi foteniami priestor navyše kvôli nepredvídateľným okolnostiam a na následné upratanie a vydezinfikovanie priestoru.
 6. Platba prebieha až po fotení prevodom cez účet. Fotografie na úpravu si môžete vybrať sami, príp. ja vyberiem a pošlem na schválenie. Všetky fotografie, ktoré dostanete, sú upravené a vyretušované (ak si retuš želáte).
 7. Fotografie dostanete hotové do 2-3 dní od platby, resp. vybratia fotografií (ak si fotografie vyberáte sami).

Teším sa na každú rodinku ♡

Mohlo by vás zaujať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *